Tworzenie sklepu WooCommerce – komu powierzyć to zadanie?

tworzenie sklepu woocommerce, wdrożenia woocommerce

Chcesz założyć sklep internetowy? Jeśli posiadasz już stronę na WordPress, ale także jeśli nie dysponujesz żadną stroną internetową i musisz zacząć od podstaw, sklep na wtyczce WooCommerce jest znakomitym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – możliwość analizy statystyk sprzedaży i ekspresowa personalizacja

Z uwagi na to, jak ogromną popularnością mogą pochwalić się witryny tworzone z wykorzystaniem WordPressa, łatwo wywnioskować, iż natychmiast opracowano wtyczkę umożliwiającą na uruchomienie sklepu online na tym CMS-ie. WooCommerce, gdyż tak nazywa się ta wtyczka, posiada sporo atutów. Tak samo jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce można bez trudności spersonalizować z stosując płatne bądź darmowe motywy, a jego obsługa nie jest skomplikowana. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod przeróżne wyszukiwarki, co powoduje, że łatwiej jest uzyskać przyzwoite pozycje w wynikach organicznych, a tym samym szybciej dać się znaleźć pokaźniejszej grupie klientów. Za sprawą wdrożenia stosownych wtyczek rozrasta się też elastyczność sklepu. Bez trudności można w nim uruchomić bramki płatności i zaoferować klientom wniesienie opłaty za zamówienie przykładowo przez Transferuj.pl czy PayU.pl. WooCommerce daje też możliwość ewaluacji danych sprzedaży (przygotowanie rozmaitego typu statystyk) i zespolenia z systemami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce – jedynie przetestowane wtyczki

Tworzenie sklepów WooCommerce polecamy zostawić ekspertom, którzy nie tylko zaadaptują dowolny szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale również zadbają o wykorzystanie tylko przetestowanych, koniecznych wtyczek, ochronę sklepu przed cyberatakami i prawidłową semantykę jego kodu. W ramach sklepu WooCommerce profesjonaliści zbudują także blog, na którym w prosty sposób można przekazywać użytkownikom informacje o nowych produktach oraz promocjach lub zamieszczać omówienia i rozmaite porady odnośnie oferowanych towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]