Usługi cateringowe – usługa nie tylko na imprezy firmowe

Usługi cateringowe - poznaj pełną ofertę.

Kiedy aranżujesz wystawny event prywatny czy biznesowy, na który chcesz zaprosić sporą liczbę uczestników, na ogół nie dasz rady osobiście zatroszczyć się o posiłki dla gości. Nie każde spotkanie da się zorganizować kupując napoje oraz szybkie przekąski w hipermarkecie – duże imprezy przeważnie potrzebują właściwej oprawy także w obszarze potraw. Wtedy nie godzi się rozstawić na stolikach osób zaproszonych najzwyklejszych herbatników oraz oranżady. W takich wypadkach świetnym wyjściem jest skorzystanie z oferty firmy cateringowej.

Zamierzasz wynająć usługę cateringową? Wyraźnie przedstaw swoje oczekiwania

Podmioty wykwalifikowane w dostarczaniu usług cateringu zazwyczaj proponują kilka jego rodzajów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, czyli obsługa spotkań wigilijnych, a także catering okolicznościowy, zamawiany głównie na śluby, urodziny albo chrzty. Oferty te są drobiazgowo dobrane do charakteru konkretnych eventów, przez co znacząco różnią się od siebie np. ceną i wykazem potraw oferowanych w ramach usługi. Postanawiając o zamówieniu usługi cateringu należy pamiętać, aby w rozmowie z usługodawcą przejrzyście przedstawić własne oczekiwania, lecz przy tym być też otwartym na jego pomysły. Przecież dla caterera organizacja imprez rozmaitego rodzaju to chleb powszedni, a długoletnia praktyka w tym obszarze umożliwia mu podsuwanie rozwiązań, które zadowolą wszystkich gości.

Zamówienie cateringu pomaga zaoszczędzić czas

Przygotowanie posiłków choćby dla skromnej ilości gości może być uciążliwym zadaniem, przede wszystkim wtedy, jeśli jesteśmy zmuszeni zrobić to osobiście. Zlecenie usługi cateringowej profesjonalnej firmie to zatem spora oszczędność czasu, który możemy przeznaczyć na uzgodnienie pozostałych istotnych elementów eventu. Daje to także sposobność poczęstowania gości fenomenalnymi daniami przygotowanymi przez wykwalifikowanych szefów kuchni. Wypada przy tym zaakcentować, iż ważnym przymiotem potraw, które oferują firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale także ich prezentacja. Prócz tego firmy, które podejmują się obsługi dużych eventów posiadają także swoją ekipę doświadczonych kelnerów.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]