Przekąski cateringowe – mały, wygodny poczęstunek dla gości

Skieruj się tutaj, jeżeli interesuje Cię korzystna oferta finger food cateringu.

Przygotowanie nawet dużej imprezy nie jest kłopotem, o ile mamy wiele czasu na zamawianie niezbędnych produktów, jak również późniejsze samodzielne preparacja z nich smakowitych przekąsek dla uczestników uroczystości. Co prawda nie każdy ma taką możliwość, ale nie znaczy to też, iż powinno się rezygnować z pomysłu celebracji ważnego jubileuszu. W takiej sytuacji rekomendujemy poszukać usług tzw.cateringu kanapkowego.

Przekąski cateringowe – umożliw gościom prowadzić luźną pogawędkę

Finger food catering, a prościej catering kanapkowy, to oferta skierowana przede wszystkim do klientów biznesowych, lecz korzystają z niej coraz częściej również osoby prywatne i różne instytucje urządzające wykwintne bankiety. Polega ona na dostarczenie na bankiet dań typu finger food, to znaczy drobnych przekąsek, które da się spożyć na stojąco i bez użycia sztućców. Przy idealnym cateringu finger food nie trzeba korzystać talerza – to porcja na “raz”. Finger food to najczęściej tartoletki owocowe i warzywne, koreczki czy też sandwicze. Ten model cateringu rewelacyjnie sprawdza się na eventach, gdzie organizatorom zależy na bliskim kontakcie wszystkich zaproszonych gości. Pozwala on na prowadzenie luźnych pogawędek i jednocześnie nie redukuje interakcji tylko do osób siedzących przy jednym stoliku.

Plusy cateringu finger food?

Zamówienie organizacji cateringu kanapkowego podmiotowi zewnętrznemu ma sporo atutów, które dostrzegą zarówno odbiorcy indywidualni, jak i biznesowi. Po pierwsze, tym sposobem rozwiązuje się kwestia związany z rozmieszczeniem stołów oraz stresu z usadzaniem gości imprezy. Zimne i ciepłe napoje oraz potrawy postawione są na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy poczuje taką potrzebę. Ułatwia to organizację imprez przede wszystkim w mniejszych salach, w których wykorzystanie wystarczającej liczby stolików byłoby trudne. Catering przekąskowy w okamgnieniu sprawia także, że bankiet ma mniej oficjalny, luźniejszy nastrój. Wypada zaznaczyć, iż menu z małych przekąsek jest na ogół tańsze aniżeli wyrafinowane kolacje, a dodatkowo daje większą swobodę dobrania ich do wyborów żywieniowych gości imprezy. Co najistotniejsze, catering kanapkowy nie potrzebuje dostępu do sprzętu kuchennego, a to nieraz stanowiło główną komplikację przy organizacji spotkań firmowych.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]