Profesjonalne czyszczenie grobów

Tutaj sprawdzisz, kto ma w swojej ofercie opiekę nad grobami Kraków.

Oblicze grobów naszych krewnych jest świadectwem naszego szacunku. Nie zawsze niestety znajdujemy chwilę, by się nimi zająć – także, jeśli groby położone są w tej samej miejscowości, w którym mieszkamy. Największe trudności zaczynają się zaś, jeśli naszych krewnych pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami na pewno nie będziemy mieli czasu. Nie sprawia to jednak, że groby muszą zostać zaniedbane – doskonałym rozwiązaniem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega taka pomoc?

Opieka nad grobami zyskuje zainteresowanie

Na podobną usługę decydują się nie tylko ludzie, którym brakuje czasu – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym przedsiębiorstw nietrudno znaleźć także osoby w podeszłym wieku, które na sprzątanie grobów swoich bliskich po prostu nie mają zdrowia. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko oferują również inne usługi, czyli montaż ławeczek oraz pomoc w załatwieniu przedłużenia opłaty oraz korekty napisów.

Ile zapłacimy za opiekę nad grobami?

Ceny, jakie należy opłacić osobom czuwającym nad nagrobkami naszych najbliższych są bardzo zróżnicowane. Zależą przede wszystkim od zakresu usług – jeśli decydujemy się na jedynie jednorazowe czyszczenie, wydamy od 30 do 40 złotych. Jeśli jednak zależy nam, by przedsiębiorstwo czyściło nagrobek co miesiąc, powinniśmy pogodzić się z kosztem rzędu czterystu PLN rocznie. Nie zapominajmy, iż stawki uzależnione są także od rozmiarów grobów, a najdroższe będzie czyszczenie rodzinnych grobowców.

Nasze dane:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]