Planujesz imprezę firmową? Znajdź odpowiednią salę do wynajęcia

Szukasz więcej wiadomości o pełnej ofercie lokalu na imprezę w Krakowie? Idealnie trafiłeś! Wejdź na palacradziwillow.pl/oferta/imprezy-firmowe/.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko spotkania integracyjne czy plenerowe grille dla zatrudnionych i ich bliskich, celem których stworzenie głębokich więzi między pracownikiem i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują ekskluzywne eventy, np. po to, aby celebrować zdobyte nagrody, jak również różnorodne bankiety dla klientów biznesowych, kursy czy sympozja. Takie imprezy muszą być odpowiednio zaplanowane, tym bardziej jeśli mają być wykorzystane potem działaniach marketingowych.

Poszukujesz miejsca na urządzenie imprezy firmowej? Nie wynajmuj byle jakiej sali!

O ile nie posiadamy w budynku firmowym pojemnych pomieszczeń, które nadają się do organizacji w nich eventu, należy sprawdzić propozycje najmu sal, które zmieszczą wszystkich zaproszonych gości wydarzenia. Ważne jest, by miejsce, w którym urządzamy imprezę korespondowało swoim stylem do rangi urządzanej uroczystości. Ważne spotkania dla kontrahentów marki, w czasie których fetowane są jej nadzwyczajne osiągnięcia, nie powinny być zorganizowane w zwykłym lokalu. Należy przy takich okazjach urządzić imprezę w stylowym miejscu, które zdecydowanie podkreśli ważność uroczystości. Natomiast jeżeli na event sproszeni zostaną goście nie zamieszkujący w bliskim sąsiedztwie sali powinno się wybrać lokal, znajdujący się obok rozbudowanej bazy noclegowej, do której bez problemu można dojechać w kilkadziesiąt minut.

Masz już lokal na imprezę? – nie zapomnij o zamówieniu cateringu

Podczas planowania wydarzenia firmowego nie wolno przegapić tak istotnego elementu, jak zagwarantowanie obecnym gościom zimnych oraz gorących posiłków i napojów. Zalecanym rozwiązaniem jest powierzenie tego zadania kompetentnej firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przygotowanie i dostarczenie w wyznaczone miejsce smakowitych dań dla gości, ale także pomoże w wyborze menu i weźmie na siebie rozstawienie stolików. W trakcie ekskluzywnych imprez wskazane jest również zapewnienie obecnym na sali nieskazitelnej obsługi. Powinno się zatem szukać pomocy firm cateringowych zatrudniających w swoim składzie wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy przyrządzą nie tylko wyśmienite, lecz i doskonale prezentujące się dania oraz kelnerów, którzy podadzą posiłki do stołu w zgrabny sposób.

Nasze dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]