Parking przy lotnisku w Krakowie – zostaw tu samochód przed wyjazdem

Parking Kraków Balice - z najnowszą ofertą zapoznasz się na pandaparking.pl.

Podróż samolotem jest popularnym sposobem transportu, wybieranym często zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim wsiądziemy do samolotu, by rozpocząć wycieczkę musimy w jakiś sposób dojechać na lotnisko. O ile wybierzemy transport publiczny, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak wolimy skorzystać z własnego samochodu, pojawi się problem: gdzie go zaparkować w trakcie naszego wyjazdu?

Twój samochód pod opieką – tani parking przy lotnisku

Jasne, że najprostszym wyjściem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podwózkę na lotnisko, a następnie o odebranie nas po powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość zorganizować sobie taki transport, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się nocą lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu dużych lotnisk, np. w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały długoterminowe parkingi, na których za niewielką opłatą możemy pozostawić samochód na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszą własnością czuwa wyszkolona ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane tam samochody są ubezpieczone w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko, pomoc techniczna – co oferują strzeżone parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zwykle oferują również dodatkowe udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z bagażami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również zważyć przed podróżą bagaż podręczny i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Nasze dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]