Nie stresuj się weselem – zamów usługę cateringu weselnego

Zamów catering na wesela.

Imprezy okolicznościowe, będące zazwyczaj ważnym zdarzeniem dla całej rodziny, takie jak komunie, chrzty lub wesela, od dawna nie są już urządzane w domu wyłącznie dla najbliższego kręgu krewnych i znajomych. Dziś są to imprezy, na które zaprasza się nierzadko nawet i setkę osób. Jasne jest więc to, iż jedna osoba nie ma możliwości sama ułożyć jadłospisu, a później przygotować oraz dostarczyć dania uczestnikom imprezy, szczególnie, jeśli świętowanie planowane jest na wiele godzin i toczy się w wynajętej sali. Stąd też wzięło się wysokie zapotrzebowanie na catering weselny.

Nie daj się stresowi – postaw na catering weselny

Urządzanie imprezy weselnej to silny stres, wywołany licznymi godzinami straconymi na rozsyłanie zaproszeń, wybór dekoracji sali, sporządzanie listy gości i szukanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To także potrzeba zagwarantowania wystarczającej ilości przekąsek i trunków podawanych w trakcie zabawy, a co najważniejsze – przyrządzanie ciepłych dań, które zachwycą zaproszonych gości i zbiorą ich przy stole. Najważniejszy posiłek na weselu powinien mieć odpowiednią oprawę. Uczestnicy przecież oczekują tego, aby stoliki były poprawnie nakryte i cudownie ozdobione, dania były wyśmienite i ładnie skomponowane na talerzach, a także żeby obsługa w profesjonalny sposób donosiła gościom kolejne posiłki. Taki stopień organizacji zapewnią jedynie firmy cateringowe zatrudniające zawodowych kucharzy, managerów oraz kelnerów, gotowych na obsługę imprez zarówno na świeżym powietrzu, jak i tych odbywających się w salach.

Catering na wesele – podstawową ofertę poznasz na stronie firmy

Przyjęcia weselne rządzą się własnymi zasadami, tak w przedmiocie aktywności dla gości, jak i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe najczęściej posiadają przygotowaną wstępnie listę proponowanych dań głównych, przekąsek i trunków odpowiadających konwencji wesel. Podstawową ofertę można sprawdzić na stronie firmy albo uzyskać tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej reprezentantem. Zamawiający ma więc możliwość osobiście złożyć jadłospis z zaproponowanych dań. Trzeba jednak podkreślić, że firmy świadczące usługę cateringu weselnego są też otwarte na nowe sugestie i nierzadko na prośbę kontrahenta podejmują się przygotowania indywidualnych zestawów potraw.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]