Monitorowany parking przy lotnisku – udogodnienie dla turystów

Na https://pandaparking.pl znajdziesz więcej szczegółów o Balice lotnisko parking.

Szybkość, wygoda oraz sposobność przybycia nawet w bardzo odległe miasta świata – to największe atuty lotów samolotem, które spowodowały, iż tego rodzaju transport zdobył olbrzymie uznanie. Wyjazd, którego elementem jest przelot, wiąże się jednakże z pewnymi uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest bezsprzecznie konieczność dotarcia do portu lotniczego – a niemało osób w tym celu musi wszak przejechać kilkanaście kilometrów. Tak znaczną odległość najlepiej jest pokonać własnym autem. Co jednak uczynić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu trafić do portu lotniczego? Te oraz inne komplikacje związane z dotarciem na lotnisko swoim samochodem rozwiąże skorzystanie z monitorowanego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są lokalnych oraz międzynarodowych przewoźników.

Parking w Krakowie – podróżuj spokojnie, twój samochód jest w dobrych rękach

Wylatujący z lotniska w podkrakowskich Balicach mogą bez problemu zaplanować swój wyjazd tak, żeby do portu lotniczego dojechać prywatnym samochodem. Na miejscu mogą zostawić go na utwardzonym parkingu w niewielkiej odległości od samego lotniska. Taki parking gwarantuje pełną ochronę samochodu, toteż w czasie podróży nie muszą naturalnie się o niego zamartwiać. Bezpieczeństwa pojazdu pilnować będą stróże, a posiłkową asekurację stanowi system monitoringu. Skorzystanie z oferty parkingu usprawnia opcja telefonicznej rezerwacji, zatem nie musimy martwić się, że po dotarciu na parking nie znajdziemy miejsca do zaparkowania. Parking jest prócz tego w całości utwardzony, co jest wyjątkowo przydatne w czasie silnych opadów śniegu bądź deszczu.

Parking w Kraków-Balice – możesz liczyć na wsparcie jego załogi

Decydując się na skorzystanie z usług oferowanych przez parking monitorowany w pobliżu portu lotniczego możemy liczyć również na spore ułatwienia, dzięki którym podróż odbędzie się bez problemów. Najistotniejszym z nich jest rzecz jasna sposobność skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego cena wliczona jest w koszt opłaty za parkowanie. Prócz tego klienci mogą uzyskać wsparcie personelu parkingu w wielu sytuacjach, takich jak ubytek powietrza w oponach lub rozładowany akumulator.

Nasze dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]