Komu zlecić przygotowanie projektów mieszkań?

Więcej o działalności projektanta wnętrz Kraków.

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma niezmierne oddziaływanie na nasz nastrój. Wskazane jest zatem zatroszczyć się o to, by pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Projektowanie wnętrz wydaje się nieskomplikowane, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać je idealnie, konieczne są fachowe umiejętności. Stawka jest znaczna – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka lub nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając aranżację wnętrz architektowi zyskujemy opiekę profesjonalisty na wszystkich etapach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań będą w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To szczególnie ważne, ponieważ optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga znacznej wiedzy, którą można nabyć tylko podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach jednego zlecenia opracowywane są przeważnie trzy projekty wnętrz – budowlany, koncepcyjny i wykonawczy.

Nie tylko projekty wnętrz – inne usługi

Usługa architekta wnętrz nierzadko nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. Żeby jego propozycje zostały urzeczywistnione, na ogół niezbędny jest również nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu produktów (bądź ich wskazaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz wykonania projektów wnętrz, architekt zapewnia także wsparcie przy wyborze nieruchomości, w kompetentny sposób oceniając warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Nasze dane:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]