Jak wybrać salę weselną na ślub?

Sala ślubna Kraków - dowiedz się więcej o ofercie na palacradziwillow.pl.

Ślub i odbywające się po nim wesele to wydarzenie, o którym krewni nowożeńców oraz ich goście będę pamiętać przez wiele miesięcy, a czasem wręcz lat. Jeśli młoda para postanowi wyprawić przyjęcie dla ogromnej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, jakiemu będzie musiała stawić czoło, jest wybranie odpowiedniej sali weselnej, w której goście będą bawić się w ten specjalny wieczór w najlepszych warunkach.

Dom weselny – wybierz wszechstronną obsługę

Wybierając lokal na wesele narzeczeni musi rozważyć kilka znaczących czynników. W pierwszej kolejności musi ustalić liczbę zaproszonych gości, aby być pewnym, że w zarezerwowanym domu weselnym bez problemu znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Zaproszeni powinni mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest też, żeby mieli gdzie tańczyć. Prócz tego para młoda powinna sprawdzić w jakim dystansie od kościoła położona jest sala weselna i czy przedostanie się do niej będzie łatwe. Jeśli na uroczystość zaproszeni są krewni i przyjaciele z dalekich krańców Polski, powinno się szukać domu weselnego, w sąsiedztwie którego znajduje się bogata baza hotelowa. Ostatnim zagadnieniem jest samo zaplanowanie wesela, a więc ułożenie menu, dekoracja sali i znalezienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej. Te tematy mogą przekroczyć możliwości pary młodej, więc warto szukać takich domów weselnych, które proponują wsparcie w zakresie kompleksowej organizacji przyjęcia ślubnego.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – dom weselny na 130 zaproszonych

Młode pary z małopolski, zwłaszcza z okolic Krakowa, mogą urządzić przyjęcie weselne w niezwykle malowniczym obiekcie, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego wnętrzach biesiady weselne wyprawiane są od setek lat, a każde z nich zyskuje porywającą oprawę. Pałac ma cztery pomieszczenia zdolne pomieścić ponad stu osób. Wesele może zostać zorganizowane też w ogrodzie przed Pałacem, a wtedy uczestniczyć w nim zdoła bez mała 350 zaproszonych. Zaletą Pałacu Radziwiłłów jest to, że położony jest jedynie 12 kilometrów od Krakowa, który ma nader bogatą bazę noclegów. Dojazd gości z kościoła do sali weselnej nie powinien zwykle trwać dłużej aniżeli 40 minut.

Nasze dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]