Gdzie zamówić wydruki 3D? Poznaj ofertę CadXpert

Jesteś zainteresowany aktualną ofertą przemysłowego druku 3D? Nie czekaj! Skieruj się na cadxpert.pl.

Usługa drukowania 3D jest adresowana zarówno do klientów profesjonalnych, jak i do osób fizycznych. Kto jest jej możliwym zleceniodawcą? Usługa jest kierowana przede wszystkim do projektantów CAD, konstruktorów, inżynierów, osób zatrudnionych w działach badawczo-rozwojowych i technicznych, jak również przedstawicieli pozostałych sektorów przemysłu. Każda osoba albo firma, która potrzebuje modelu koncepcyjnego lub prototypu wydrukowanego przy pomocy technologii FDM, PolyJet, DMLS, i SLS,SLA, może zamówić tę usługę przy założeniu, iż nie posiada własnego urządzenia do druku 3D.

Drukowanie 3D – co znajdziemy w ofercie CadXpert?

CadXpert – polski lider w obszarze profesjonalnych skanerów 3D i drukarek 3D – poza asortymentem oferuje także usługi, czyli:
– skanowanie 3D,
– drukowanie 3D,
– projektowanie 3D
Nie licząc wymienionych powyżej usług CadXpert oferuje też szkolenia (online oraz stacjonarne). Na stronie firmy znajdziemy też bazę wiedzy. Umieszczono tam zarówno informacje zredagowane przez wykwalifikowanych specjalistów CadXpert, jak i przez producentów sprzętu do druku 3D. CadXpert jest też pomysłodawcą i organizatorem konferencji Forum Druku 3D.

SLA – dokładny druk 3D detali

Druk 3D metodą SLA to pierwszy, pionierski sposób sporządzania szybkiego prototypowania. Ta technologia – nazywana też stereolitografią – bazuje na utwardzaniu nowych warstw płynnej żywicy promieniem laserowym. Do kogo skierowana jest oferta wydruku 3D w technologii SLA? Do osób bądź firm, które potrzebują modeli precyzyjnych, szczegółowo odwzorowanych, z zachowaniem precyzji proporcji. To technika, która zapewnia bardzo dobrą rozdzielczość druku i wydruk bardzo cienkich elementów, detali, gładkiej powierzchni oraz wyrazistych krawędzi.

Drukowanie 3D metodą SLS

Metoda drukowania 3D w technologii SLS opiera się na analogicznej zasadzie jak zaprezentowana powyżej technika SLA. Także tutaj nakładane są kolejne powłoki materiału – w tym wypadku jest to poliamid w proszku. Jakie są najistotniejsze plusy tej technologii druku 3D? SLS ma pokaźne możliwości produkcyjne. Technologia spiekania laserem proszku poliamidowego gwarantuje dokładność konturów oraz odporność chemiczna i mechaniczną.

Druk 3D metodą FDM – barwne filamenty

Najpopularniejszą technologią druku 3D jest FDM – za jej sukcesem stoi bardzo dobra relacja kosztów do jakości, jak również możliwość korzystania z filamentów w obszernej gamie kolorystycznej. W trakcie druku w technologii FDM prototyp pokrywa się stopniowo warstwami tworzywa termoplastycznego – istnieje możliwość wyboru grubości warstwy. Wydruk 3D FDM jest wykonywany przede wszystkim za pomocą drukarek 3D marki MakerBot oraz urządzeń profesjonalnych Stratasys. Tę technologię druku wykorzystują osoby, które potrzebują modeli koncepcyjnych czy też prototypów.

Nasze dane:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]