Długoterminowy parking przy lotnisku – rozwiązania dla podróżnych

parking długoterminowy balice

Wybierasz się na wakacje za granicę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem w czasie wyjazdu? Dowiedz się, dlaczego zostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest korzystnym rozwiązaniem.

Parking – wygoda i bezpieczeństwo

Port lotniczy Kraków-Balice to jedno z większych i najbardziej ruchliwych lotnisk w Naszym kraju. Ci, którzy planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z oferty działającego przez całą dobę, długoterminowego parkingu monitorowanego, zlokalizowanego bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a nad bezpieczeństwem pozostawionych pojazdów czuwają kamery monitoringu oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony i posiada szlaban, co gwarantuje, że nikt niepowołany nie będzie miał możliwości dotarcia do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to znakomite rozwiązanie w przypadku pasażerów z ogromną ilością bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć taszczenia ciężkich walizek w pociągu czy autobusie.

Dlaczego opłaca się korzystać takiej usług parkingu długoterminowego?

Dużym atutem parkingu przy lotnisku w w Krakowie są korzystne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1000 metrów od lotniska. Panda Parking oferuje także bezpłatny transfer pasażerów bezpośrednio pod terminal – trwa to jedynie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest możliwa przez internet bądź na telefon – w mgnieniu oka i bez problemów, a anulowanie rezerwacji nie rodzi skutków finansowych. Płatności można wykonać gotówką (w złotówkach i euro) bądź przelewem. Kolejnym pozytywem jest też bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, a także możliwość użycia z kompresora i naładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę i bezpieczeństwo pojazdu.

Nasze dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]