Dlaczego ważny jest regularny serwis okien?

Jeżeli chcesz zlecić serwis okien PCV Warszawa, wejdź na www.serwismeteo.pl.

Regularnie wykonywany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w domu i zapobiegnie stracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykona profesjonalny serwisant? Kiedy warto zatrudnić fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie rozszczelniane, otwierane oraz uchylane okna są podatne na różnego rodzaju zniszczenia i wypaczenia. Na kondycję uszczelek oraz okien źle oddziałują także warunki atmosferyczne – ekstremalny mróz i żar, śnieg czy promieniowanie słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w odpowiednim stanie przez długi okres. O ile wymianę uszczelek oraz inne nieskomplikowane czynności można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac zaleca się wezwać zawodowca. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują ciężko pracujące mechanizmy, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o odpowiednią izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Doświadczony zespół serwisu okien może też przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Czemu warto zlecać serwis okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pozwala zmniejszyć straty ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Specjaliści zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednak nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Zawodowiec może także zadbać o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez założenie dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]