Chrzciny, komunia, urodziny – organizacja przyjęć okolicznościowych

Przyjęcie w plenerze - ta niezwykła oferta Was usatysfakcjonuje.

Gdy ktoś wspomina o urządzaniu dużej uroczystości rodzinnej, na ogół naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z obiadem weselnym. Tymczasem popularne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami zjeżdża się dziesiątki bliskich z bliskiej i dalekiej rodziny, to też zabawy z okazji osiągnięcia pełnoletności, komunie święte czy chrzciny. Kiedy lista zaproszonych gości jest bardzo długa, najczęściej nie jesteśmy w stanie zaplanować przyjęcia oraz przyrządzać posiłków dla uczestników we własnym zakresie. W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest wynajęcie pasującego do okazji lokalu.

Na co zwrócić uwagę wybierając lokal na przyjęcie okolicznościowego?

Poszczególne typy uroczystości wiążą się z innymi potrzebami osób zaproszonych. W razie imprezy o typowo rozrywkowej atmosferze, jak np. urodziny bądź osiemnastka, w której będą brać udział głównie osoby dorosłe, zaproszonym powinno się przygotować nie tylko miejsce, gdzie spożyją w spokoju posiłek, ale i pomieszczenie taneczne. Natomiast imprezy, w których znaczną grupę uczestników stanowią najmłodsi, jak chrzty albo komunie, dobrze jest zorganizować w miejscu, które prócz wydzierżawienia sali w środku obiektu oferuje także przestrzeń na zewnątrz. Dzięki zaoferowaniu maluchom zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, że nie znużą się zbyt szybko sytuacją i nie będą domagać się wczesnego powrotu do domu. Potrawy podawane gościom też wypada dopasować do charakteru przyjęcia. Organizując takie wydarzenie opłaca się zatem sięgnąć po usługi firmy cateringowej, która zadba o smakowite dania, bufet z przekąskami oraz zimne i ciepłe napoje.

Organizacja przyjęcia w Małopolsce

Wyszukanie miejsca na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w dużym mieście, nie jest wielką trudnością, ale niewiele ofert może sprostać Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesięcioleci w iście królewskiej atmosferze odbywają się w nim przyjęcia komunijne, chrzciny oraz – rzecz jasna – wesela, które każdy z zaproszonych będzie wspominał przez lata. W Pałacu można zarezerwować jedną albo kilka sal, w których bez trudu można podjąć ogółem do stu trzydziestu osób. Natomiast gdy przyjęcie zostanie zaplanowana w plenerze, to na terenie zielonym przed Pałacem może bawić się mniej więcej trzystu gości. Co ważne, firma cateringowa obsługująca to miejsce oferuje kompletną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od ułożenia oraz przystrojenia stolików, przez przyrządzenia menu, aż po doświadczoną załogę szefów kuchni i kelnerów.

Nasze dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]