Catering imprezowy – najlepsze napoje, przekąski i dania na eventy

Chcesz sprawdzić, kto oferuje catering na imprezy? Nie zwlekaj! Koniecznie wejdź na https://lastrada.pl/catering-eventowy/.

Okres letni obfituje w bardzo modne ostatnio pikniki firmowe i imprezy plenerowe, ale tak naprawdę każdego dnia w rozmaitych miejscach w Polsce odbywają się sympozja, bankiety bądź benefisy. Takie eventy potrzebują odpowiedniej oprawy, której niezbywalną częścią są profesjonalnie przyszykowane i smakowite posiłki. Najlepszym rozwiązaniem jest zatrudnienie firmy oferującej kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Profesjonalny catering imprezowy – niezastąpiony na istotnych eventach

Wybrałeś już punkt, gdzie zorganizujesz piknik albo masz zarezerwowaną salę bankietową? To wspaniale!! Teraz warto zatroszczyć się o to, żeby zaproszeni na imprezę goście mieli dostęp do smakowitych napojów, przekąsek i gorących potraw. Miej na uwadze, że w przypadku ważnych gal nie wystarczy ustawić stołu z przekąskami gdzieś na uboczu sali i być przekonanym, że uczestnicy obsłużą się samodzielnie. Jakość oprawy eventu jest ważna – przemyślane rozstawienie stołów, gustowne ozdoby, a także prawidłowe ułożenie zastawy i sztućców. Goście wydarzenia bez wątpienia docenią też, jeśli potrawy będą podawać do stołu kompetentni kelnerzy, a dania będą wyglądać na talerzu niczym w uznanych restauracjach.

Porady odnośnie dań i nie tylko – atuty cateringu na imprezy

Zaletą korzystania z oferty cateringu imprezowego jest bezspornie to, iż wynajęty do pomocy zespół nie tylko przygotuje apetyczne dania, ale też drobiazgowo zajmie się całą jego oprawą. Potrawy zostaną dostarczone we wskazaną lokalizację, ekipa firmy cateringowej zamontuje oraz nakryje stoliki, a następnie profesjonalni kelnerzy będą obsługiwać obecnych w trakcie wydarzenia. Na życzenie zamawiającego, jeżeli umożliwią to warunki wynajętej przestrzeni, kucharze mogą zabawić gości popisem live cooking, co dla uczestników może być jedyną w swoim rodzaju szansą, aby doświadczyć na żywo jak pracują najlepsi szefowie kuchni. Należy wybrać firmę cateringową, która funkcjonuje na rynku od wielu lat i która ma doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze różnorodnego typu imprez, zarówno tych niewielkich, jak i liczących kilkaset uczestników. Podczas ustalania niuansów zlecenia doradzi ona, jakie potrawy, zakąski oraz napoje idealnie będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności dostarczy własne zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]