Catering firmowy – warto zadbać o komfort uczestników szkolenia

Dowiedz się, kto ma w swojej ofercie catering dla firm.

Ważne spotkanie biznesowe, szkolenie albo sympozjum – każda poważna firma na pewno w końcu stanie przed problemem przygotowania wydarzenia tego typu. Wiąże się to z różnymi zadaniami, które przeważnie nie należą do zakresu obowiązków realizowanych przez pracujące tam osoby, jak m.in. dostarczenie posiłków oraz napojów dla jego zaproszonych gości. Jeśli planowane spotkanie zainteresuje znaczne tłumy, wypada skorzystać z usług cateringu dla firm.

Poczęstunek bez ryzyka ubrudzenia ubrania – o cateringu biurowym

Sympozja oraz warsztaty biznesowe to spotkania, które z reguły trwają po 5-6 godzin, częstokroć nawet przez parę dni z rzędu. Ich uczestnicy odbierają szczegółowy harmonogram prelekcji, między którymi zaplanowane są średnio trzy niezbyt długie przerwy, w czasie których niemożliwe jest spożycie kompletnego posiłku w pobliskiej jadłodajni. Z tej przyczyny konieczne jest zapewnienie gościom niedużych przekąsek i napojów, które mogą szybko skonsumować w czasie przerwy, a jeśli organizator wyrazi zgodę, także zanieść na salę, w której odbywa się szkolenie. Przedsiębiorstwa świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się wyposażeniem stolika z zimnymi i gorącymi napojami, głównie z herbatą oraz kawą, a także z drobnym poczęstunkiem, które można spożyć bez niebezpieczeństwa zabrudzenia ubrania i dłoni. Oferta cateringu dla firm obejmuje również udostępnienie urządzeń do przyrządzania ciepłych napojów.

Bufet kawowy – zleć to firmie świadczącej usługę cateringu dla firm

Przerwy kawowe są bardzo istotne, pozwalają bowiem uczestnikom odpocząć po kilku godzinach intensywnej koncentracji. Poza tym jest to też możliwość kontaktu z pozostałymi gośćmi i przeanalizowania w luźnej atmosferze tematów poruszanych na szkoleniu. Urządzenie z kawą i innymi napojami, który widuje się na korytarzach biurowców, w żadnym razie nie zastąpi perfekcyjnie przygotowanej usługi bufetu kawowego. Partycypanci prestiżowych sympozjów bądź płatnych warsztatów nie mogą wszak pić z papierowych pojemniczków, jedząc kupione po drodze w piekarni czy też samodzielnie przyszykowane sandwicze. Zamówienie usługi profesjonalnego cateringu biurowego podniesie więc rangę spotkania i równocześnie pokaże, że jego organizator pomyślał także o dobrym samopoczuciu uczestników.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]