Nowoczesne pokrycia dachowe – poznaj polskiego producenta

Uzyskaj więcej informacji o ofercie producenta blachodachówek na https://www.regamet.pl.

Pokrycia dachowe z blachy ponownie wypierają z rynku stosowane przez dziesięciolecia standardowe dachówki betonowe i ceramiczne. Liczne atuty tego rodzaju pokryć dachowych przyczyniły się do tego, iż są one polecaną opcją nie tylko dla finalnego odbiorcy, ale też dla deweloperów.

Nowoczesne blachodachówki – dlaczego warto na nie postawić?

Blachodachówki zdobywają rynek budowlany z paru przyczyn. Po pierwsze są znacznie lżejsze niż dachówki ceramiczne, co przekłada się na mniejsze obciążenie struktury więźby dachoweji jednocześnie ułatwia transport i wyładunek tych elementów. Kształt profilu pokryć dachowych z blachy sprawia, że ich założenie jest nie tylko nieskomplikowane, ale i mniej czasochłonne w porównaniu do założenia dachówek ceramicznych, które są zdecydowanie mniejsze, przez co ich staranne rozłożenie pochłania z reguły znacznie więcej czasu. Inną ważnym atutem pokryć dachowych z blachy jest swoboda dopasowania ich do w zasadzie każdej, także niezwykle wymyślnej, konstrukcji dachu, ponieważ blachodachówkę da się bez trudu przyciąć na wymiar. Ten rodzaj pokryć dachowych sprawdza się znakomicie zarówno w minimalistycznym budownictwie, jak i idealnie pasuje do starszych budynków, głównie dlatego, że mocno przypomina tradycyjne dachówki ceramiczne. Nowoczesne blachodachówki wyróżniają się również większą szczelnością. Dodatkowo łatwo je wyczyścić. praktycznie rzecz biorąc wystarczy do tego dość delikatna szczoteczka i spłukanie wodą, natomiast w przypadku mocnych zabrudzeń – środek do mycia pokryć powlekanych.

Regamet – obszerny asortyment blachodachówek i blach trapezowych

By kupić blachodachówki dobrej klasy nie trzeba daleko się rozglądać. Na polskim rynku od 30 lat działa marka REGAMET, w ofercie której znajduje się obszerny asortyment blach trapezowych, blachodachówek oraz paneli dachowych. Wyroby te można dostać w stacjonarnych sklepach tego producenta, funkcjonujących na obszarze czterech województw Polski południowo-wschodniej: podkarpackiego, lubelskiego, małopolskiego i świętokrzyskiego. REGAMET w szczególności szczyci się produkty z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), cechujące się podwyższoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne, korozję, jak również powstawanie zarysowań. Regamet stawia na wszechstronną obsługę klienta, z tej przyczyny nie licząc własnych produktów oferuje dodatkowo akcesoria dachowe (m.in. okna dachowe czy obróbki blacharskie), a także dachówki ceramiczne i betonowe innych uznanych marek.

Nasze dane:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08