Precyzyjne serwonapędy i silniki prądu stałego – poznaj ich dystrybutora

Dostawca motoreduktorów - najnowszą ofertę poznasz w tym miejscu.

Automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych oraz coraz powszechniejsze stosowanie robotyki w różnych gałęziach przemysłu, zmusza do poszukiwania najlepszych rozwiązań z obszaru sterowania i układów napędowych. Polska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując m.in. precyzyjne serwonapędy i sterowniki serwomechanizmów od renomowanych globalnych producentów.

Przekładnie, motoreduktory oraz silniki DC i BLDC od renomowanych producentów

Działająca od ponad dekady na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni planetarnych i falowych, silników elektrycznych prądu stałego oraz motoreduktorów (DC, BLDC i AC) wytwarzanych z materiałów najwyższej jakości przez renomowanych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty firmy Harmonic Drive, dostarczającej dokładne kompaktowe serwonapędy cechujące się wyjątkową żywotnością oraz solidnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie są wykorzystywane m.in. w produkcji robotów przemysłowych, sprzętu medycznego czy frezarek, a dzięki możliwości ich użytkowania w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je także w kosmonautyce, kriogenice oraz lotnictwie.

Ultra Robotics jest również dystrybutorem produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, słynącą z kompaktowych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które znamionują się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci oraz wysoką przepustowością, a ich wydajność oscyluje na poziomie 99% nawet przy najmniejszych gabarytach. Z kolei jej serwonapędy z linii GOLD bardzo dobrze sprawdzają się w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy gwałtownej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, ekspozycji na silne wstrząsy mechaniczne i drgania, a także przy dużej wilgotności (nawet do 95%).

Spółka Ultra Robotics ma w ofercie również rozwiązania od Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH, Bodine Electric Company i Positec.

Nasze dane:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]