Shuttersy w salonie i w sypialni – zapomnij o roletach

Shuttersy w sypialni. Więcej na skyshutters.pl/realizacje/.

Wewnętrzne okiennice dekoracyjne, innymi słowy szatersy (shutters), kojarzą się na ogół z wystrojem domów w stylu afrykańskim lub południowoamerykańskim. Jednak ten moduł zabezpieczenia okiennic można użyć też w europejskich domach – jest to bardzo trwałe, a przy tym doskonale prezentujące się rozwiązanie, które w wielu aranżacjach zda egzamin lepiej niż popularniejsze w tym momencie żaluzje.

Shuttersy w salonie – regulacja ilości światła docierającego do pomieszczenia

Shuttersy w salonie czy w pokoju dziennym, będą wypełniały podwójną funkcję – ozdobną oraz praktyczną. Shuttersy dostrzegalnie zwiększają estetykę pokoju. Ich lamele są szersze, co powoduje, że znakomicie uzupełniają wygląd większości okien. Walory estetyczne są ważne, gdyż to w salonie podejmuje się gości, jak również spędza się w nim po kilkanaście godzin w trakcie dnia. Z tej przyczyny powinno się zadbać, aby ten pokój nie tylko reprezentacyjny, ale równocześnie wygodny. Opcja ustawienia stopnia nachylenia lameli shuttersów pozwala na kontrolę ilości promieni słonecznych wnikających do pomieszczenia, co umożliwia m.in. pełne jego zaciemnienie, kiedy pragniemy zobaczyć serial, bądź jego częściowe ściemnienie, jeśli pragniemy wytworzyć romantyczny półmrok w pokoju.

Shuttersy w sypialni – idealne rozwiązanie dla alergików

Opcja regulacji przenikania promieni słonecznych do wnętrza jest bez wątpienia najistotniejsza w sypialni. Shuttersy znajdą zastosowanie tu jednakże również z innego powodu – z ich pomocą da się efektywnie regulować temperaturę pokoju, która w dużym stopniu oddziałuje na nasz spokojny sen. Dzięki shuttersom zimą przez dłuższy czas utrzymamy w sypialni ciepło, natomiast w trakcie lata łatwiej jest utrzymać w niej niższą temperaturę. Do tego shuttersy lepiej chronią przed zgiełkiem z zewnątrz. Shuttersy to też doskonałe rozwiązanie dla osób chorych na alergie. Na ich lamelach osiada się mniej drobinek kurzu aniżeli w zagięciach firan, a ich konserwacja jest bardzo łatwa i trwa zaledwie parę chwil.

Poza salonem i sypialnią shuttersy doskonale sprawdzą się również w pokoju dziecięcym, w łazience czy w kuchni.

Nasze dane:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]