Oryginalne części zamienne do Renault zamówisz wygodnie online!

Więcej w temacie Renault części zamienne na https://france-car.com.pl/c/269/renault.html.

Samochody Renault wciąż są w Polsce popularne. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Konsumenci lubią rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, iż w 2014 roku Polacy kupili ponad 5 tys. modeli Scenic i aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Sporym popytem cieszyło się także Renault Clio – w omawianym roku kupiono blisko 2,8 tyś sztuk tego modelu.

Części zamienne Renault – jakie często się psują?

Nabyłeś wyśniony samochód i pragniesz jak najporządniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozlicznych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w odpowiednio zaopatrzonych sklepach online. Można w nich wyszukać elementy silnika, nadwozia, podwozia i układu chłodzenia, jak i wiele pozostałych. Z recenzji klientów wynika, iż najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego elementu uskarżają się posiadacze Clio. Podobne problemy mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku awarii ulegają też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów oryginalne części zamienne Renault

Regularne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego użytkowania auta tej marki. Dostępne w sprzedaży części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, które chcą samodzielnie wymienić niedziałające podzespoły.

Nasze dane:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]