Organizujesz ślub? Zamów etykiety na wódkę weselną

Więcej o etykietach weselnych na https://superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Tradycja dawania prezentów na różne okazje praktykowana jest od setek lat i od samego jej zarzewia najczęściej wręczanym i, nie da się ukryć, jednakowo ochoczo akceptowanym podarunków, jest alkohol. Niemało osób nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie zabrać butelki na imieniny, wesele lub osiemnastkę. Jak jednakże odróżnić się od reszty, gdy pozostali goście chcą wręczyć to samo?

Spersonalizowane etykiety na wódkę – butelka alkoholu jako niecodzienny upominek od Państwa Młodych

Na weselu trunki nie tylko są postawione na stołach, ale także przyjęło się, że Państwo Młodzi obdarowują swoich gości butelkami z alkoholem przy pożegnaniu. Taki podarek jest uważany za formę podziękowania za przyjazd na ślub. Ale takie butelki z alkoholem mogą też stać się w fajną pamiątką, której znajomi i rodzina nie wyrzucą nawet wtedy, gdy skończy się w niej alkohol. Wystarczy spersonalizować butelkę, a można dokonać tego nabywając etykiety na wódkę, zamieszczając na nich informację o imionach Państwa Młodych, podziękowanie za obecność czy miejscu i dniu wesela. Etykiety weselne można zamówić w rozmaitych wzorach i barwach, więc bez problemu można kupić te, które będą współgrać ze stylem, w którym urządzane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już tylko od imaginacji zamawiającego. Oczywiście spersonalizowane etykiety na bimber i inne napitki wyskokowe można wykorzystać nie tylko podczas ślubu – są perfekcyjne na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim bądź imprezie urodzinowej.

Ozdabiaj swoje alkohole ciekawymi etykietami na butelki

Etykietami ze spersonalizowanym nadrukiem można dekorować flaszki z domowej spiżarni. Jeśli samodzielnie produkujesz soki, wina czy nalewki, a później wręczasz je znajomym czy też rodzinie nawet bez okazji, możesz ozdobić je kreatywnymi etykietami, które znacznie zwiększą estetykę prostej butelki. Ponadto flaszki można też oznaczać używając kolorowych kapsli oraz kapturków termokurczliwych.

Nasze dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]