Kontener na odpady – niezbędny na placu budowy

Skieruj się tu, aby kupić kontenery budowlane.

Kontenery na gruz mają bardzo ważną funkcję podczas wykonywania robót remontowo-budowlanych – pozwalają na legalne usunięcie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych czynnościach. Jakie rodzaje kontenerów stalowych są w sprzedaży? U kogo można je zamówić?

Kontenery na odpady – wybierz wysoką jakość

W Polsce produkcją pojemnych i wytrzymałych kontenerów na odpady zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Te rodzaje pojemników używają nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się wynajmem kontenerów stalowych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które oprócz resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz betonowy i ceglany, złom oraz wszelkiego typu pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży jest dużo rodzajów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery otwarte, z pokrywą oraz wiele innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najpopularniejsze są modele samowyładowcze, rolkowe, a także hakowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. W zależności od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener lub otwarty. Na budowach nierzadko wykorzystywane są także kontenery do przewozu surowców sypkich – w głównej mierze są to modele samowyładowcze, które można szybko opróżnić.

Nasze dane:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]