Jakie zamienniki kapsułek A Modo Mio znajdziemy w sprzedaży?

kapsułki lavazza a modo mio

Przedsiębiorstw produkujących kawę jest ogromna ilość, jednakże Lavazza nieustannie znajduje się w czołówce tych najpopularniejszych. Nieliczne osoby wiedzą, iż historia marki Lavazza miała swój początek pod koniec XIX stulecia w Turynie. Wówczas Luigi Lavazza za ekwiwalent mniej więcej 20 dolarów kupił niewielki obiekt handlowy, w którym mielono ziarna kawy oraz przygotowywano ich autorskie kompozycje. Szybko zdobyły one serca rezydentów Turynu. Sto lat później firma Lavazza nadal czaruje jakością swoich kaw, ustanawiając wzorce również w zakresie kapsułek z kawą.

Kawa w kapsułkach A Modo Mio – można zamówić ich odpowiedniki

Jednymi z najpopularniejszych dzisiaj ekspresów na kapsułki z kawą są te z linii Lavazza A Modo Mio. Używane są one zarówno w wielkich biurach, jak w domowych kuchniach. Z ich pomocą przyrządzanie pysznej, pachnącej kawy zajmuje jedynie chwilę. Posiadacze ekspresów Lavazza nie muszą jednakże używać wyłącznie z kapsułek dystrybuowanych przez tego producenta. Aktualnie w sprzedaży nabyć można wiele odpowiedników kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio. Nieraz są one tańsze, ale wciąż charakteryzuje je bardzo dobra jakość.

Zamienniki kaw w kapsułkach Lavazza A Modo Mio – kompozycje robusty i arabiki

Mnóstwo zamienników kapsułek do ekspresów Lavazza A Modo Mio wyszukamy w asortymencie Italian Coffee, firmy która też wywodzi się z Włoch i zajmuje się dystrybucją kaw w kapsułkach do licznych popularnych urządzeń tego typu. Oferuje ona zarówno napoje kawowe będące połączeniem arabiki z robustą (Avarizia Delicato lub Padova Cremoso), pyszną kompozycją samej arabiki (Venezia), jak również napoje o smaku kawy z mlekiem (Cortado Macchiato), kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng) i tradycyjnego włoskiego alkoholu (Sambuca).

Nasze dane:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]