Jaką drukarkę 3D kupić? Przedstawiamy modele najlepszych marek

Kup profesjonalne drukarki 3D.

W ofercie CadXpert odnajdziesz wyłącznie urządzenia od najlepszych producentów tych rozwiązań: FormLabs oraz MakerBot, których CadXpert jest jedynym dystrybutorem, jak również Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszej sprzedaży, pracują między innymi w technologiach: FDM, SLA oraz PolyJet.

Stratasys – wiodący producent branży drukarek 3D

Stratasys jest globalnym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od ponad 30 lat – a konkretnie od 1988 r. – dostarcza klientom najnowocześniejsze rozwiązania i maszyny. Szacuje się, iż stosując drukarki 3D oraz inne urządzenia Stratasys można zredukować koszty produkcji i czas poświęcony na proces produkcyjny aż o 90%. Główne założenia pracy rzeczoznawców marki Stratasys to dostarczanie wysokiej klasy usług i drukarek 3D, jak również wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Bestsellery z oferty drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla przemysłu oraz biznesu. Nowością w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do szybkiego prototypowania z fabryczną precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – prekursorska technologia LFS

Drugim liderem produkcji drukarek 3D jest Formlabs. Czym charakteryzuje się ta firma w branży urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs tworzy niezwykle zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, takie jak SLS i SLA. Nowość w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – model desktopowy, pracujący w autorskiej, nowatorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która jest rodzajem technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszystkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – znamionuje się intuicyjną obsługą i funkcjonalną konstrukcją. Czym nowa technologia LFS różni się od SLA? Jeszcze lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz prędkością druku, jak również dokładniejszym odzwierciedleniem najdrobniejszych szczegółów. W technologii LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, dzięki temu można w krótkim czasie otrzymać tożsame makiety, co jest niezmiernie pożądane w seryjnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla biznesu, przemysłu, edukacji

MakerBot dostarcza wysokiej jakości zaawansowane drukarki 3D, pracujące stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tej firmy są w szerokim zakresie stosowane w najrozmaitszych sektorach przemysłu, edukacji, biznesu i wielu innych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która wykorzystuje materiały dedykowane dla kolekcji MakerBot Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100°C. Wydruk jest solidny oraz precyzyjny, a w czasie procesu wydruku nie tworzą się wypaczenia czy przesunięcia warstw.

Nasze dane:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]