Internetowy sklep jeździecki – akcesoria do jazdy konnej w jednym miejscu

Z kompletnym asortymentem sklepu jeździeckiego online zapoznasz się na http://tinyurl.com/ybccgvzn.

Internetowe sklepy z akcesoriami do jazdy konnej cieszą się coraz większą popularnością, gdyż oferują ciekawy wybór produktów w konkurencyjnych cenach. Jednym z popularniejszych sklepów internetowych jest Horse-Trade.pl. Jakie produkty oferuje?

Akcesoria do jazdy konnej – sklep jeździecki online

Internetowy sklep dla koni Horse-Trade.pl oferuje zarówno artykuły jeździeckie, jak i produkty przeznaczone dla koni. Firma mieści się w Krakowie, a oprócz sprzedaży online, spółka prowadzi również sklep tradycyjny. Wśród szerokiego asortymentu szczególną uwagę warto zwrócić na profesjonalną odzież dla jeźdźców – ocieplane legginsy, bryczesy, kurtki, kaski i toczki, ostrogi, obuwie, rękawiczki jeździeckie, czapsy czy koszulki. W ofercie dostępne są też siodła, derki, owijki, ochraniacze, wędzidła, wodze, czapraki oraz mnóstwo innych produktów przeznaczonych dla koni. Należy także wymienić artykuły do pielęgnacji ogona i grzywy – wysokiej jakości szczotki, grzebienie, a także profesjonalne preparaty.

Sklep dla koni online – czy warto skorzystać z jego usług?

Sklep dla koni Horse-Trade.pl zapewnia swoim klientom nie tylko wysokiej jakości akcesoria do jazdy konnej, ale posiada w ofercie także produkty specjalistyczne, które trudno jest znaleźć w tradycyjnych sklepach sportowych. Pasjonaci jazdy konnej znajdą tutaj między innymi specjalistyczne pasze, elektrolity, suplementy i witaminy dla koni, które pozwalają zadbać o zdrowie zwierząt, wspomagając układ oddechowy, pokarmowy oraz odporność. W ofercie dostępne są też witaminy i minerały na kopyta i sierść, a także smakołyki.

Nasze dane:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]