Boxy dachowe – zwiększ ładowność swojego auta

Jeśli potrzebujesz boxu dachowego, skieruj się tu.

Bagażniki dachowe to wygodna metoda umożliwiająca przewóz dużej liczby bagaży, akcesoriów sportowych i turystycznych oraz pozostałych ładunków bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz pojazdu. Na rynku jest dostępnych mnóstwo rodzajów bagażników dachowych – boxy dachowe, uchwyty narciarskie i rowerowe, modele bazowe na relingach, jak również listwy dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej jakości produkty wyprodukowane z materiałów odpornych na rdzę, promieniowanie słoneczne czy zniszczenia. Niezwykle popularne są także boxy dachowe o aerodynamicznym kształcie, które nie zwiększają oporów powietrza w czasie podróży. Oczywiśćie, rodzaj bagażnika musi być dobrany do modelu samochodu oraz preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – prosty montaż

Współczesne bagażniki dachowe w formie boxa posiadają centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży oraz specjalne pasy transportowe, które gwarantują, że spakowane przedmioty nie wypadają nawet na bardzo ciężkich trasach. Mocne i niskoprofilowe modele mają sporą ładowność, a ich użytkowanie jest wyjątkowo komfortowe. Wybrane boxy dachowe są otwierane z trzech stron, co ułatwia dostanie się do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest proste i nie wymaga wykorzystania specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien się na nie zdecydować?

Transport bagażu na dachu auta to bardzo wygodne rozwiązanie, z którego korzysta szeroka rzesza kierowców. Bagażniki dachowe kupują z reguły osoby aktywnie spędzające urlop na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się także na narty, deski snowboardowe, jak również pozostałe rodzaje sprzętu sportowego, których z uwagi na rozmiar nie umieścimy wewnątrz pojazdu.

Nasze dane:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]