Baniak do wina – idealny do przechowywania domowych alkoholi

Jeśli szukasz balonu na wino, odwiedź ten adres.

Balon do wina to znakomity prezent dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do przechowywania trunków własnej roboty. Jakie objętości posiada gąsior do wina? Do czego można go jeszcze zastosować?

Baniak na wino – ozdoba na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako nieprzeciętny prezent dla bliskiej osoby – baniak do wina napełniony własnoręcznej roboty trunkiem można sprezentować z okazji imienin, urodzin, rocznicy ślubu, jubileuszu bądź obrony pracy magisterskiej. Dwulitrowe zbiorniki na wino to także znakomita ozdoba stołu podczas rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – złotych godów, wesela, osiemnastek i nie tylko – dzięki niemu trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z troską o najdrobniejszy szczegół balon na wino wspaniale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – chroń domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak na wino o pięciolitrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej ilości napojów. Takie pojemniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Urządzasz wesele i chcesz poczęstować uczestników domowym winem lub słodką nalewką owocową? Dzięki balonom do wina bez trudu przewieziesz wyborne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych butelek. 5-litrowe gąsiory do wina wytworzone są z solidnego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Nasze dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]