Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Jeśli chcesz zamówić słój z kranem, zobacz tutaj.

Od kilku lat trwa renesans popularności słoików. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub robionych samodzielnie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu napojów i deserów. Znaczną popularnością cieszą się ponadto pojemne Słoje z kranikiem, mające mnóstwo zastosowań. Jak możemy je użyć? Kiedy przydatny będzie słój z kranem? Z jakiej przyczyny warto mieć choć jedną sztukę w każdym domu?

Słoje z kranikiem do napojów

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest fakt, iż wyśmienicie nadają się one do wytwarzania domowych trunków – np. likierów i nalewek. Słoiki mają spore pojemności (na ogół są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na przygotowanie całkiem dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś kranik sprawia, że bez problemu zlejemy gotowy napój do butelek, łatwo i błyskawicznie usuwając zużyty surowiec bez potrzeby używania wężyków i filtrów.

Słój z kranem do serwowania

Słój z kranem jest doskonałą ozdobą stołu, na którym go postawimy. To powoduje, że jest on chętnie używany do podawania napojów – zwłaszcza podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranem doskonale sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do podawania kompotów, lemoniad, soków oraz oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków czy też wina. Jego zaletą jest również to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając klarowny napój.

Nasze dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]