Na czym polega automatyczna obsługa należności?

Kluczowe wiadomości w temacie Flobo - automatycznej obsługi należności. Przekonaj się!

Właściciele firm wciąż poszukują narzędzi, które pozwolą im w prosty sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a jednocześnie ograniczyć czas poświęcony na obsługę uciążliwych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie faktur, ale też obsługuje windykację zaległych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów poprzez integrację z usługą mass collect

Automatyczne księgowanie przelewów poprzez aplikację Flobo możliwe jest za sprawą połączenia tego narzędzia z oprogramowaniem finansowo–księgowym i rachunkiem bankowym firmy. Flobo zbiera informacje o wydanych fakturach, a później monitoruje czy przyszły przelewy od kontrahentów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, umożliwia aplikacji rozróżnienie poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich ma przydzielony indywidualny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należności. Automatyczne księgowanie faktur zdejmuje z przedsiębiorcy mozolny obowiązek ręcznego księgowania wpłat, co pozwala mu skoncentrować się na wykonywaniu innych kluczowych dla sukcesu firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi oczekiwania nie tylko największych podmiotów, ale także i tych niewielkich, które w ciągu miesiąca obsługują zaledwie sto faktur. Flobo posiada jeszcze jedną przydatną funkcję, nadzwyczaj przydatną dla tych przedsiębiorców, którzy nieustannie borykają się z unikającymi opłat kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji należności.

Aplikacja do automatycznego księgowania przelewów dla firm usługowych, biur podróży oraz pensjonatów

Nie jesteś przekonany czy robot Flobo to pomocna usługa dla Twojej firmy? Flobo dostarcza kilka modeli automatycznej obsługi należności, pośród których odnajdziesz tę, która idealnie spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bez problemu księguje należności z tytułu abonamentów, zatem znakomicie zda egzamin w uczelniach prywatnych lub językowych, czyli tam, gdzie wpłaca się czesne. Flobo przyda się także pensjonatom, hotelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i dokonywane w określonych transzach. A co z podmiotami oferującymi różnorodne usługi? Gdy przedsiębiorstwo za realizację usługi pobiera wcześniejszej opłaty, Flobo będzie kontrolować przelewy do klientów i nadawać dalszy bieg wyłącznie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]