Kto może wziąć udział w górskich wyprawach?

Jesteś zainteresowany pełną ofertą gór zimą dla początkujących? Nie czekaj! Wejdź na https://www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Lubisz zastrzyk adrenaliny i ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś wymagającym podróżnikiem, który docenia solidnie przygotowane i bezpieczne wyprawy w towarzystwie profesjonalnych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawym wydaniu

Exploruj.pl planuje wyprawy, których celem są pasma górskie prawie wszystkich kontynentów. Propozycja adresowana jest do entuzjastów górskiej turystyki, zarówno przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy cenią czynny wypoczynek i zdobyły już minimalne doświadczenie w analogicznych wycieczkach. Aby partycypować w wyprawie konieczna jest mocna kondycja fizyczna oraz odpowiedni stan zdrowia. Organizowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na 3 warianty o różnym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające i bardzo wymagające. Pierwszy wariant to oferta dla jednostek sprawnych fizycznie, które uczestniczyły już w wypadach na szczyty gór powyżej 4 km n.p.m. Bardzo wysokim poziomem trudności cechują się wyprawy bardzo wymagające, które rekomenduje się jednostkom o szerokich umiejętnościach i znacznej tężyźnie fizycznej.

Z jakiej przyczyny powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają silne przeżycia. Umożliwiają zarazem spełnienie marzeń i sprawdzenie się w trudnych sytuacjach. Firma zatrudnia wykwalifikowanych liderów oraz przewodników znających na wylot specyfikę górskiego krajobrazu, ale też chętnie dzielących się posiadaną wiedzą z członkami wyprawy. Potrafią oni też zminimalizować prawdopodobne ryzyko w ekstremalnych wypadkach. W ofercie Exploruj.pl znajdziesz wyprawy między innymi w Alpy, Himalaje czy na pasmo Pirin.

Nasze dane:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]