Polski psycholog w UK – profesjonalna pomoc

Skorzystaj z doradztwa polskiego psychologa Coventry.

Po wejściu Polski do Unii Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych rodaków, Polacy chętnie zaczęli wyjeżdżać na Wyspy. Aktualnie przez Brexit fala emigracyjna praktycznie zanikła, jednak nadal nie brakuje ludzi skłonnych do zatrudnienia się czy rozpoczęcia nauki właśnie w Wielkiej Brytanii. Nierzadko jednak wyjazd do Wielkiej Brytanii generuje ogrom problemów, z którymi trudno jest się uporać samodzielnie niezwykle.

Polski psycholog w UK – w jakich sytuacjach jest potrzebny?

Przebywanie na emigracji oraz związana z tym rozłąka z rodziną, jak również praca w obcym kraju, mogą generować cały szereg komplikacji, którym naprawdę trudno jest podołać. Separacja z bliskimi często powoduje ogromny stres. Ponadto nieraz dochodzą także kłopoty z dostaniem pracy lub nawiązaniem znajomości ze współpracownikami. Brak znajomości języka, który ciągle jest na porządku dziennym, powoduje, że bardzo szybko dochodzi do odcięcia się od znajomych z pracy. A od tego już tylko mały krok do utrudniających codzienne funkcjonowanie wahań nastroju lub zwiększenia liczby zachowań o charakterze agresywnym. Nad zachowaniem tego rodzaju wyjątkowo trudno jest zapanować bez wsparcia psychologa. Z tego powodu nie wolno bać się sięgania po pomoc specjalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najlepszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej rozmowy?

Rozmowy ze specjalistą przeprowadzane są w bezpiecznej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie trzeba bać się, że informacje , które przekazano podczas wizyty zostaną przekazane dalej. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy zawodowej, z której zwolnić ma prawo tylko sąd. Przed psychologiem nie trzeba ukrywać swoich problemów i słabości – jego zadaniem jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten uczy, jak uporać się ze stresującymi zdarzeniami, a także pokazuje jak rozpoznawać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Sesja prowadzona jest po polsku, co sprawia, że odbywa się sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z kłopotami nie musi bowiem zastanawiać się, czy będzie zrozumiana i czy sama prawidłowo zrozumie to, co radzi jej specjalista.

Nasze dane:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339