Szkoła rysunku – przygotuj się do egzaminów na ASP

Szukasz więcej informacji o nauce rysunku? Dobrze trafiłeś! Wejdź w to miejsce.

Rysowanie może stać się sposobem na życie i wyrażeniem siebie, niemniej jednak także ci, którzy nie wiążą z nim swojej przyszłości zawodowej, mogą wynieść z niego ogromne korzyści. Udowodniono bowiem, iż nawet okazjonalne rysowanie korzystnie oddziałuje na nasze emocje oraz psychikę. Pomaga się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest również istotnym elementem edukacji. Wielorakie korzyści płynące z rysowania sprawiają, iż spory odsetek ludzi postanawia podnieść swoje plastyczne kwalifikacje. Taką możliwość dają nam lekcje rysunku prowadzone przez profesjonalnych artystów.

Nauka rysunku – dla kogo?

Grono osób, do których kierowana jest oferta lekcji rysunku, jest naprawdę szerokie. Część zajęć przygotowywanych jest z myślą o dzieciach, dla których są sposobnością do kształtowania wyobraźni, wrażliwości oraz umiejętności manualnych. Dużo osób rozpoczynających lekcje rysunku to licealiści, którzy przygotowują się do egzaminów wstępnych na ASP – dotyczy to szczególnie takich miast jak Kraków, Warszawa, Poznań czy Gdańsk. Nie brakuje też kursów adresowanych do hobbistów – tych, którzy po prostu uwielbiają rysować i chcieliby robić to jeszcze lepiej, w pełni wykorzystując swoje możliwości.

Czego nauczymy się w szkole rysunku?

Szkoła rysunku oferuje kursy dostosowane do potrzeb odbiorców o przeróżnych artystycznych zainteresowaniach. Wiele czasu poświęca się rysunkowi – to zdecydowanie najpopularniejszy typ plastycznej aktywności. Zaledwie niewiele mniejszą popularnością cieszą się lekcje malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to rzecz jasna nie jedyne kursy, jakie możemy wybrać. Dobre szkoły prowadzą też naukę rysunku architektonicznego oraz digital painting (czyli malarstwa cyfrowego).

Nasze dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]