Kurs rysunku – zdobądź nowe umiejętności

Poznaj dalsze szczegóły o wakacyjnym kursie rysunku w Krakowie.

Uwielbiasz rysować i chciałbyś nabyć nowe umiejętności? A może kończysz liceum i pragniesz dostać się egzamin na Wydział Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych? Zgłoś się na kompleksowy kurs rysunku, który pozwoli Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse na indeks wymarzonej uczelni w kraju lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują życzliwą atmosferę i najlepsze efekty nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej codziennie, jak również konsultacji online.

Dla kogo dedykowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał z myślą o entuzjastach chcących realizować się na artystycznych kierunkach studiów, takich jak malarstwo czy grafika. Na kursy tego rodzaju zapisują się także osoby zainteresowane architekturą wnętrz, wzornictwem przemysłowym czy digital designem. Doskonałą propozycją na urozmaicenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku obejmuje również kurs rysunku architektonicznego, rysunek dla młodzieży 13-16, kurs przygotowujący na ASP oraz digital painting. Każdy znajdzie warsztaty stosowne do swoich zainteresowań.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – dlaczego warto w nim uczestniczyć?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może chcesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga rozwijać zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co na pewno zaprocentuje za kilka lat. Lekcje prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a kompetentni nauczyciele nie tylko służą radą, ale też inspiracją. Zgłoś się na kurs rysunku już teraz!

Nasze dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]