Kurs modelowania w Blenderze 3D – nie tylko dla profesjonalistów

Aktualna oferta kursu Blender.

Świat grafiki nieustająco ewoluuje i coraz częściej twórcy porzucają dotychczasowe metody preferując tworzenie swoich prac wyłącznie cyfrowo. Dostępne oprogramowanie graficzne daje twórcom nie tylko swobodę wykonywania dzieł 2D, ale również odwzorowania trójwymiarowych obiektów. Zapoczątkowanie nauki modelowania 3D nie wiąże się obecnie wielkimi wydatkami – można przecież pobrać program Blender, który daje wiele możliwości tworzenia obrazów 3D i animacji, a który przy tym jest zupełnie darmowy.

Nauka Blender 3D najlepiej pod okiem doświadczonego pedagoga

Korzystanie z dowolnego oprogramowania można opanować na własną rękę, niemniej jednak proces ten trwa wtedy dłużej i nieraz jest nadzwyczaj frustrujący. Właśnie dlatego zapisanie się na kurs modelowania 3D będzie przede wszystkim pomocne dla tych, którzy niedawno odkryli program Blender 3D. Zaznajamianie się z poszczególnymi narzędziami oraz funkcjami bądź dodawanie rozmaitych tekstur i efektów świetlnych na modelowany przedmiot przebiegnie szybciej, jeśli odbywać się będzie pod okiem wykwalifikowanego pedagoga. Instruktor na bieżąco dokonuje korekty projektów wykonywanych przez uczestnika kursu zwracając uwagę na detale, które trzeba dopracowac oraz sugerując ku temu stosowne rozwiązania. Jak w wypadku innych kursów najlepiej, aby przebiegał on w jak najmniejszych zespołach, co pozwoli nauczycielowi na poświęcenie każdemu uczestnikowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D amatorów jak i profesjonalistów

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest w dzisiejszych czasach umiejętnością pożądaną i docenianą przede wszystkim w branży projektowej, gier wideo i filmowej. Poznanie programu Blender 3D daje zatem sporo perspektyw zawodowych. W czasie kursu tworzy się wstępne profesjonalne prace, które potem można bez obaw dodać do swojego portfolio. Nie oznacza to jednak, że kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo np. w animacji i łączą z tym swoją przyszłość zawodową. Spory procent uczestników tego rodzaju warsztatów to po prostu artyści i miłośnicy animacji chcący rozwinąć swoje dotychczasowe umiejętności bądź spróbować nowych form wyrażania siebie.

Nasze dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]