Digital painting – gdzie poznać tajniki rysunku cyfrowego?

Korzystna oferta kursu digital paintingu znajduje się w tym miejscu.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która obecnie zdobywa coraz większą popularność i jest szeroko wykorzystywana między innymi w branży filmowej, reklamowej i sektorze gier komputerowych. Pragniesz rozwinąć się hobbystycznie albo zawodowo? Sprawdź ofertę kursu digital painting i poznaj techniki malarstwa cyfrowegopomogą Ci obrabiać zdjęcia w programach graficznych, jak również rozwijać koncept wymyślonych światów i tworzyć bajkowe postaci. Kurs obejmuje także kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przyda się do tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – jak wygląda?

Kurs digital painting to małe grupy, maksymalnie 8-osobowe, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć, które trwają po 3 godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz na tydzień, a w ich czasie kursanci poznają działanie programów do grafiki, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, uczą się, jak stosować warstwy i maski, odwzorować światło, a także tworzą własne postaci. Nauka technik takich jak photobashing i matte painting umożliwiają osiągnięcie spektakularnych rezultatów. Doświadczeni instruktorzy z ciekawym portfolio własnych prac na każdym kroku służą profesjonalną poradą, dokonują korekty i pomagają uczestnikom kursu tworzyć przykuwające wzrok rysunki cyfrowe.

Do kogo kierowany jest kurs digital painting?

Na kurs digital paintingu mogą zapisać się osoby, które ukończyły 15 lat. Jest przeznaczony zarówno dla pasjonatów, pragnących doskonalić posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i dla kandydatów na artystyczne kierunki studiów (digital design, grafika) oraz osób myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z filmem, reklamą, grami komputerowymi i animacją.

Nasze dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]