Ciekawe zajęcia dla maluchów – kurs gotowania dla dzieci

Oferta warsztatów kulinarnych dla dzieci Kraków w rozsądnej cenie. Sprawdź co dla Ciebie stworzyliśmy.

Dzieci uwielbiają asystować nam w kuchni – wybierać i podawać składniki czy przystrajać ciastka. Pragniesz rozwijać zapał kulinarny swojej pociechy? Zapisz je na kursy gotowania dla dzieci. Z tego wpisu dowiesz się, jak wyglądają takie zajęcia.

Kurs gotowania dla dzieci – czemu warto zapisać na niego dziecko?

Warsztaty kulinarne dla dzieci są przeznaczone dla pociech w przedziale wiekowym od sześciu do dziesięciu lat. W trakcie warsztatów dzieci kształtują swoją pomysłowość i uczą się niezależności i co istotne – zyskują pożyteczne umiejętności. A równocześnie doskonale się bawią. Dobieranie i mieszanie składników, łączenie ulubionych smaków oraz opanowywanie smacznych przepisów – całość powoduje, że dzieci z entuzjazmem eksperymentują i stają się bardziej świadome w kuchni. Dzieci zapoznają się dodatkowo z zasadami, jakie trzeba stosować w kuchni, co w dużym stopniu podnosi ich bezpieczeństwo w czasie gotowania. W warsztatach asystują również rodzice, stąd jest to świetna sposobność do spędzenia czasu wspólnie z potomkiem. Rodzice mogą śledzić kulinarne wysiłki swoich dzieci, a następnie spróbować tego, co upichciły.

Warsztaty kulinarne dla dzieci – także dla nieposłusznych pociech

Warsztaty organizowane są w Krakowie i prowadzone są przez 3 godziny. W czasie warsztatów uczestnicy przygotowują deser i danie główne. Mali entuzjaści kuchennego rzemiosła mogą wybrać przysmaki kuchni włoskiej – podjąć się pieczenia pachnącej, ozdobionej świeżymi składnikami tradycyjnej pizzy, ewentualnie przygotować smaczny makaron na słono bądź słodko. W czasie warsztatów dzieci przygotowują też przepyszną deser – mus z kruchym ciastem i polewą. Nauka powiązana z zabawą to świetna metoda na wykorzystanie wolnego czasu, a własnoręczne przyrządzanie ukochanych posiłków niesie dzieciakom wiele szczęścia. Nawet najbardziej przekorne dziecko będzie z pasją przykładać się do przystrajania tortu czy pieczenia doskonałej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci są nadzorowany przez profesjonalnego szefa kuchni, który posiada wieloletnie doświadczenie oraz wspaniałe nastawienie do dzieci.

Nasze dane:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]