Zakupy, porady, możliwość dopasowania biżuterii – atuty sklepu jubilerskiego

Szukasz pomocy? Skontaktuj się z jubilerem Kraków.

Wraz z rozwojem rynku oraz zwiększeniem się dostępu do internetu, zmodyfikowaliśmy również nasze zwyczaje odnośnie dokonywania zakupów. Dzisiaj coraz częściej korzystamy z możliwości zakupów w sieci. I choć w internecie można kupić niemal wszystko, wciąż wiele produktów należy nabywać w sklepach stacjonarnych. Wśród nich jest biżuteria.

Dlaczego powinno się kupować biżuterię od jubilera?

Kupno srebrnej broszki, pierścionka lub wisiorka łączy się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. Dlatego, by być pewnym, iż biżuteria spełni w pełni nasze oczekiwania, najlepiej przyjrzeć się jej bezpośrednio u jubilera. Jest wiele argumentów, które uzasadniają to rozwiązanie. W czasie wizyty w sklepie jubilerskim, szczególnie jeśli pragniemy nabyć pierścionek albo obrączki ślubne, mamy możliwość przymierzyć biżuterię oraz sprawdzić jak faktycznie będzie się ona prezentować na naszej dłoni. Jeśli zaś znajdziemy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale okaże się on zbyt luźny bądź zbyt ciasny, złotnik na nasze życzenie dostosuje go do odpowiedniego rozmiaru ewentualnie wykona nowy. Następnym plusem zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania rzetelnej wskazówki jubilera. Zaprezentuje on aktualne trendy we wzornictwie, pokaże które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą karnacja, poradzi nam jak dopasować właściwy kruszec, a klientom poszukującym biżuterii na prezent podpowie, co obecnie wręcza się na komunię, imieniny czy ślub.

Jakie usługi oferuje oferuje jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich dzieł złotniczych, ale także świadczą dodatkowe usługi. Reperacja zniszczonej biżuterii jest jedną z nich. Jeśli wypadł nam kamień z kolczyka albo rozerwał się naszyjnik, złotnik ekspresowo i po mistrzowsku naprawi go w swojej pracowni. Gdy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto miał inny obwód palca, jubiler zmieni obwód takiego sygnetu. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje również na wisiorku czy pierścionku podziękowania, gratulacje, datę czy też inny znaczący dla nas cytat. Z kolei jeśli chcemy podarować komuś oryginalny prezent, albo mamy własny pomysł na broszkę czy też naszyjnik, możemy powierzyć jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeśli w mieszkaniu posiadamy niekompletną czy też niepotrzebną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym działa skup metali szlachetnych.

Nasze dane:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]