Wybierz najpiękniejsze srebrne kolczyki

kolczyki, kolczyki srebrne, srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najczęściej wybieranych przez kobiety elementów. Pasują na każdą okazję – wyjątkowo huczną i mniej oficjalną. Sprawdźmy dlaczego są tak często wybierane i w jakich salonach można je kupić.

Srebrne kolczyki – które wybrać

Srebrne kolczyki występują w rozmaitych rodzajach. Najczęściej kupowane są subtelne wkręty, które sprawdzą się na różne wydarzenia, są skromne, a jednocześnie eleganckie. Równie popularne są długie dodatki, które wspaniale wysmuklają sylwetkę. Są okraszone kosztownymi kamieniami albo całkowicie proste. Elementy wyprodukowane ze srebra nie podrażniają skóry, co nierzadko występuje w przypadku biżuterii z plastiku. Dobierając kolczyki sprawdźmy cechy probiercze oraz technikę ich wykończenia – najbardziej oryginalne uzyskano techniką oksydowania.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze jak nowe

Srebrne kolczyki musimy skrupulatnie czyścić i na bieżąco eliminować śniedź, żeby zawsze prezentowały się nienagannie. Należy przecierać je co jakiś czas suchą szmatką zrobioną z miłego w dotyku materiału, używać profesjonalne środki pielęgnujące, a przeznaczone na wyjątkowe wydarzenia kolczyki chować w przeznaczonych do tego pudełkach. Nie polecamy natomiast przestarzałych sposobów pielęgnacji, typu pasta do zębów czy soda oczyszczona. Takie substancje mocno podrażniają elastyczną fakturę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Ogromny wybór kolczyków znajdziemy niewątpliwie w sklepach internetowych, które oferują szybką dostawę i kuszące promocje. Poza tym zakupy online to nieprawdopodobna wygoda, którą zapewne docenią w szczególności zabiegane panie domu.