Nieprzemijający urok srebrnej biżuterii

Srebrna biżuteria sklep internetowy. Dowiedz się więcej na https://www.bizutik.pl.

Jest z nami od wieków i pomimo pojawienia się wielu nowatorskich wzorów, naprawdę niewiele się zmieniła. Biżuteria stale odgrywa identyczną rolę – jest swoistą ozdobą ciała i umożliwia wyrażenie swojego charakteru. Nic zatem zaskakującego, iż biżuterię równie często noszą panie oraz mężczyźni, maluchy i dorośli, osoby z najróżniejszych grup społecznych. Niezależnie od tego, jakie projekty lubimy, prawie za każdym razem biżuteria jest produkowana z tych samych materiałów – najczęściej ze srebra. Czemu więc srebrna biżuteria jest tak często wybierana? Jak dbać o srebrne przedmioty, żeby posłużyły co najmniej kilka dziesięcioleci?

Zdrowa srebrna biżuteria

Największym atutem srebrnej biżuterii jest z całą pewnością fakt, iż jej używanie pozwala uniknąć różnych schorzeń. Srebro jest antybakteryjne, więc zakładanie srebrnej biżuterii jest zalecane klientom, którzy w ostatnim okresie przekłuły ciało. Nie sposób nie wspomnieć również o jego wyglądzie, który łączy się ze stosunkowo niewielkimi cenami.

Srebrna biżuteria – jak dbać?

Srebro wytrzyma sporo czasu, jednak należy odpowiednio je konserwować. Przede wszystkim nie zakładajmy srebrnej biżuterii, kiedy wykonujemy jakieś prace – łatwo ją porysować albo pęknąć w kontakcie z detergentami. Srebrna biżuteria musi również być czyszczona w wodzie z alkoholem lub amoniakiem. Należy przechowywać ją w szkatułce z delikatną wyściółką – nie dopuścimy wówczas do jej uszkodzenia.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]