Kolczyki kwiatuszki – na co dzień i na oficjalne okazje

Dalsze informacje o kolczykach kwiatkach.

Kwiaty i ogółem flora od dziesiątek lat są jednym z najpopularniejszych motywów używanych przez jubilerów. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest naprawdę mnóstwo. Wśród głównych z nich wyliczyć wypada przede wszystkim duże zróżnicowanie tego rodzaju motywów sprawiające, iż błyskotki z kwiatami mogą być zakładane zarówno przez kilkuletnie dziewczynki, jak i dojrzałe kobiety. Nie możemy nie wspomnieć również o przyciągającym wzrok wyglądzie, którym częstokroć charakteryzują się kolczyki kwiatki oraz pozostała biżuteria wykorzystująca wzory roślinne – albowiem ona bardzo dobrze współgra zarówno ze stylizacją casual, jak i wytwornymi, wyjściowymi sukienkami. Jak zatem wybierać kolczyki kwiatki, aby wspaniale się prezentowały?

Kolczyki kwiatuszki – poprawnie dobierz je do konkretnej okazji

Kolczyki kwiatki mogą być naprawdę porywającym dopełnieniem każdej kreacji – często okazują się wręcz najważniejszym jej dodatkiem. By tak jednak było, muszą być poprawnie dopasowane do konkretnej stylizacji. Gdy mówimy o kreacjach wieczorowych albo tych przeznaczonych na oficjalne wydarzenia, najodpowiedniejszym dodatkiem do nich są naturalnie kolczyki kwiatuszki przyozdobione kryształkami lub kamieniami szlachetnymi. Kolczyki emaliowane będą natomiast wyglądać lepiej przy mniej oficjalnych, codziennych stylizacjach. Zwróćmy też uwagę na sposób ich zapięcia – kolczyki z motywami florystycznymi najczęściej zakłada się na sztyfty. Osobną kategorię tworzą kolczyki tworzone z dotąd nieczęsto stosowanych przez jubilerów materiałów, jak przykładowo drewno, tworzywa sztuczne bądź ceramika.

Kolczyki kwiatki to nie wszystko. Pozostałe wzory inspirowane roślinami

Pozostając wciąż w kręgu kolczyków kwiatuszków, nie sposób byłoby nie napomknąć o tym, że kwiaty nie są jedynym motywem florystyczny, który zaskarbił sobie serca jubilerów. Dużym popytem cieszą się również wzory inspirowane kształtem liści i kłączy. Nieco rzadziej występują – aczkolwiek możemy znaleźć je w sklepach – to kolczyki inspirowane kształtem kompletnych roślinnych sylwetek lub owoców.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]